SPOLUPRACUJEME

Naši partneři

Představujeme vám naše partnery, kterých si velmi vážíme, a jejichž produkty či služby máme osobně vyzkoušené. Společně jsme pro vás připravili také slevové kódy, které můžete využít v každém z níže uvedených eshopů.

Ecce Vitu jsme si vybraly proto, že známe zakladatelku Ivetku Ječmík Skuherskou, se kterou jsme studovaly na Škole Klinické Naturopatie. Víme že je žena na svém místě, které se rozhodla šířit osvětu o přírodní péči o tělo i duši, má ráda bylinky a  je skvělou natorupatkou. Spolu s Dr. Davidem Frejem a dalším odborníky ze světa Naturopatie a Holistické funkční medicíny, vyrábí Ecce Vita originální produkty vysoké kvality a s maximálním zaměřením na funkčnost a čistotu produktů. 

V Ecce Vitě najdete bylinné směsi jak v kapslích, tak i sypané bylinky pro přípravu lahodných nálevů, zdravé potraviny, šťávy a výluhy, doplňky s obsahem vitaminů, minerálů a dalších funkčních látek. Najdete zde i staré ájurvédské receptury přímo z Indie a čistě přírodní kosmetiku.

SLEVOVÝ KÓD: Lunafly5

Goodie nás zaujalo širokým sortimentem a kvalitními produkty. Majitelé Kristýna Durasová a Standa Šareš jsou srdcaři, věnují mnoho energie a času, aby jejich sortiment pokryl potřeby klientů a zároveň si hlídají nejlepší zdroje a nejvyšší kvalitu. Stále se věnují rozvoji a vytvářejí nové produkty dle nejnovějších výzkumů ve zdraví.

Na webu Goodie najdete produkty zaměřené na zdraví a krásu. Mají i širokou nabídku potravin. Jako zásadní vnímáme sekci netoxické domácnosti. Nezapomínají ani na maminky, věnují se jak těhotenství, tak i po doplňkům vhodným po porodu a kosmetice, či čistým plenám pro miminka. Pokud sháníte netoxické svíčky, tak tady je najdete, sami si je vyrábějí. 

SLEVOVÝ KÓD: Lunafly

Gesmed Biotec s.r.o. je firma, kterou jsem dlouho doporučovala ve své ordinaci, protože mají výborné doplňky s Talaromycinem (což je na našem trhu ojedinělý produkt) a hlavně mají Gynogesin, za mě TOP doplněk pro hormonální zdraví ženy. Viděla jsem v ordinaci pozitivní efekt, kdy se ženám zlepšily jak výsledky s hormonální nerovnováhou, endometriózou, zmenšily se cysty, či myomy... 

Až posléze jsem se setkala se zakladatelem panem Sardaryanem a předčilo to mé očekávání. Dlouho jsme mluvili o výzkumech v nemocnicích, o jeho životní cestě, co vše vyzkoušeli, jaké mají výsledky i úspěchy na poli zdraví a co jeho firma dál plánuje. Musím říci, že jsem dlouho nepotkala tak vzdělaného a zapáleného člověka, který je tak oddaný výzkumu a pomoci lidem. 

SLEVOVÝ KÓD: Hormony5

Puravia je zavedená firma ohledně kvality a širokého sortimentu doplňků. Zakladatelku Evičku Hájkovou známe mnoho let a mohly jsme vidět kus práce, který za ty roky udělala. Povedlo se jí ze zahraničí dostat do Čech kvalitní produkty, které tu na trhu chyběly. Dnes už eshop obsahuje širokou nabídku doplňků, ale to co je hlavní, že dbají na vysokou kvalitu a vše pečlivě hlídají. Zavedli i etiketu Clean Label, která tuto kvalitu garantuje. Označuje tu nejvyšší čistotu, kvalitu a funkčnost u produktů v jejich nabídce.

Puravia má širokou nabídku doplňků pro zdraví, potravin a nápojů. Najde zde široký výběr kosmetiky, bylin, minerálů a vitamínů od různých značek. Můžete si vše sestavit na míru a rozhodnout se jaké složení a dávkování vám více vyhovuje. Mají i připravené komplexní balíčky například pro podporu imunity, těhotenství a pro děti. Využít můžete i zdarma Puravia poradnu, kde se vám hned věnují a poradí vám. 

SLEVOVÝ KÓD: Lunafly5

Pulo nás okouzlilo svou ekologickou a dekorativní kosmetikou. Majitelé Denisa a Radek Prostřední si kladou vysoké nároky na kvalitu a snaží se z celého světa najít to nejkvalitnější a to co chybí u nás na trhu v Čechách.

To, co jíme, se odráží stejně v tom co na sebe nanášíme. Kosmetika zásadně ovlivňuje naše zdraví. Zároveň na stránkách najdete i doplňky pro ženy, muže i děti. Například se koukněte na doplňky pro těhotné a kojící, nebo na Endokoplex pro ženy, které řeší gynekologické problémy, či na produkty dodávající energii.

SLEVOVÝ KÓD: Lunafly5

NÁŠ ONLINE PROGRAM

MOTÝLÍ TANEC

aneb hormony v harmonii

Program je tvořený ženami pro ženy. O ženě, o jejím zdraví a o tom, jak vyladit hormony přírodní a přirozenou cestou. Do programu jsme zpracovaly veškeré informace, znalosti a zkušenosti z naší praxe.

Pochopení celého cyklu je první krok k tomu, abys ho mohla ovládat. Budeš rozumět sama sobě, jak fungují tvé hormony, co jim prospívá a co jim škodí.
Na každou fázi cyklu budeš mít praktický a jednoduchý návod jak se stravovat, jaké užívat byliny, doplňky stravy, typy na péči o sebe a pohyb. Pro každou fázi cyklu to bude jiné s respektem k tomu, že i ty se měníš.
Získáš klíč ke svému cyklu a tím získáš přístup k nekonečnému zdroji své ženské energie. Energii využiješ tak, jak budeš sama chtít, na sebe uzdravení, na plnění svých přání, plánů i povinností, k seberealizaci a kreativitě…