ONLINE PROGRAM

MOTÝLÍ TANEC

Jak se stát královnou svých hormonů a probudit v sobě plnou ženskou sílu? Jak pochopit fáze menstruačního cyklu a porozumět čtyřem typům žen, které se v každé z nás skrývají? Jak je i v každodenní shonu využít ve svůj prospěch? To a mnohem více se dozvíš v našem online programu Motýlí tanec.

Chceš se konečně celý měsíc cítit skvěle?

Naučíme tě vnímat rozdíl mezi jednotlivými fázemi cykličnosti. Každý týden jsi jiný typ ženy. Každá má své nálady, energii a intuici. V průběhu měsíce se od usměvané a výkonné dračice postupně měníš v zadumavou ženu, která touží spíše po klidu.

Jak  si lépe porozumět , aby tě fáze cyklu nebrzdily ve tvých plánech či povinnostech?

Dozvíš se v našem programu Motýlí tanec, přehledném a komplexním návodu, jak být zdravá a krásná každý den. 

Naučíš se předejít bolestem a náladovosti před i při menstruaci. A dostaneš návod, jak si i tuto fázi pěkně užít!
Dozvíš se, jak na správný průběh ovulace, která je velmi důležitá pro tvé zdraví i tehdy, když neplánuješ těhotenství.
Upravíš svoji stravu a každodenní rutinu tak, abys ses cítila stále sexy a byla v pohodě, což ocení nejen tvůj partner!

Milá ženo!
Chceme Ti dát dárek k MDŽ!   
A to 50% slevu na Motýlí tanec.

Toto je úplně POSLEDNÍ možnost pořídit si Motýlí tanec v jeho současné podobě. Poté prodej uzavíráme.

50% SLEVA platí pouze od 1.3 do 10.3.

Využij svoji šanci stát se královnou svých hormonů a probudit v sobě plnou ženskou sílu.

MOTÝLÍ TANEC

Program je pro Tebe, pokud:

Trpíš nějakými ženskými obtížemi...

 • Necítíš se dobře ve svém těle?
 • Máš menstruační bolesti a křeče?
 • Trpíš nadměrným krvácením?
 • Máš nepravidelný cyklus či chybějící mensturace?
 • Míváš panické ataky či premenstruační syndrom?
 • Máš problémy s pletí spojené s cyklem?
 • Trápí tě zažívací potíže spojené s cyklem?
 • Nemůžeš docílit své optimální váhy?
 • Zažíváš kolísání energie spojené s cyklem?
 • Dostavují se migrény a nespavost?
 • Diagnostikovali ti polycystická ovária, cysty na vaječnících či myomy?

Plánuješ těhotenství...

 • Chceš přirozeně počít?
 • Chceš být vyživená a připravená?
 • Máš problémy s početím či donošením?
 • Máš za sebou potrat/y?

Chceš porozumět svému cyklu...

 • Trápíš se ženstvím, někdy jsi příliš a někdy málo?
 • Neumíš žensky odpočívat?
 • Máš kolísání energií a nálad? Nevyznáš se ve svých stavech?
 • Někdy se ti chce brečet a nevíš proč?
 • Míváš pocity, které si myslíš, že ti nepatří?
 • Neumíš žít cykličnost v denním životě či nevíš, jak ji začít běžně aplikovat?
 • Víš, co je to ženství? Cítíš se žensky?
 • Chceš být Ženou a sladit se se svým ženstvím?
 • Chceš z dcery vychovat ženu, která si svoje ženství přirozeně užívá?
0
%
spokojenost s programem
0
žen
a více již prošlo naším programem
0
minut
cenných informací v rámci videí

CO NA PROGRAM ŘÍKAJÍ TY, KTERÉ HO UŽ MAJÍ

Reference

Milá Léňo a Táňo, chtěla bych vám oběma touto cestou poděkovat za tento váš společný projekt a dát zpětnou vazbu, sdílet, jak mi změnil život. Jsem vděčná, že jsem měla tu možnost si jednotlivé fáze procházet znova a znova a dostat si je tak hezky pod kůži.
Tereza
Tyhle informace by měla mít každá žena, žilo by se jí v souladu se svým cyklem velmi hezky. Celý kurz je velmi přehledný, logicky seskládaný a poskytne spoustu cenných informací.
Lucie
Mým osobním tématem bylo, proč jsem pořád bez energie. Zjistila jsem, že když vyletím jako motýl, vyletím až moc. Nenapadlo mě, že bych měla s energií šetřit, aby mi zůstala i do dalších fází cyklu! Děkuji moc, Lenko a Táňo, za tak nádherný kurz.
Eva

PŘEČTI SI PŘÍBĚH

Znáš tuto ženu?

Ráno nesnídá, protože nemůže, nemá chuť, nestíhá... Dá si možná kafe a přichází ranní kolotoč. Možná posnídá až okolo desáté či jedenácté. Pak nemá hlad na oběd, odbyde se. Odpoledne hlas sice má, ale vyřeší to nějakým rychlým jídlem, kávou, nebo sladkou dobrotou. Odpolední kafíčko si neodpustí ani náhodou, i kdyby trakaře padaly. Je to přece její radost, odměna, chvilka jen pro ni... Má pocit, že si tím dopřává. 

Přichází čas večeře, ale to zase nemá tolik hlad, tak jen něco zobne. Hlad přichází až večer, někdy před spaním, kdy by snědla nejlépe vše... To už si sama vyčítá, že to není dobře, že to se přece nemá. Vezme si nějakou dobrotu, brambůrky, víno... Něco, na co má strašnou chuť a řekne si: "Jen dneska!" Ale to "dneska" je pak čím dál častěji a přichází další a další výčitky, protože ví, že nedělá dobře...

Když ale jí, tak zdravě! Zeleninu, maso, jí pestře, bezlepkově, bez mléka, klidně i vegansky. Nejí hodně, nepřejídá se, zná módní zdravé trendy a je si naprosto jistá, že její strava je ideální. Možná, že bojuje s nadváhou a vůbec nechápe z čeho. Snaží se chodit i dříve spát a neví, proč je stále tak unavená. Pokud ale její život probíhá mezi ranní kávou a večerní skleničkou, tak nemůže být hormonálně zdravá.

Proto jsme vytvořily konkrétní, jednoduchý a funkční návod, jak přirozenou a přírodní cestou odladit své hormony.

Vřele doporučuji Motýlí tanec všem ženám, které se chtějí cítit dobře ve své kůži. Věřím, že tento workshop pro ně bude transformační zkušeností. Zabývá se řadou témat, včetně výživy, zvládání stresu, úpravy životního stylu a holistických přístupů k hormonální regulaci. Lenka a Táňa nabízí své znalosti, rady, praktické tipy a strategie. Styl přednášek je nejen informativní, ale také poutavý a účastníci jsou schopni uchopit jednotlivé koncepty a aplikovat je do svého každodenního života. Lenka a Táňa odvedly skvělou práci a já jsem jim velmi vděčná, že naturopatii nejen skvěle prezentují, ale že si ji zvolily za svoji profesi. Jejich profesionální přístup a hluboké znalosti a schopnost zpřístupňovat složitá témata v této oblasti jsou opravdu chvályhodné. 
Kateřina BoesenbergND Zakladatelka a ředitelka Školy Klinické Naturopatie

MOTÝLÍ TANEC

Co se v programu naučíš?

Dostaneš mnoho informací a praktických návodů. Nalezneš klíč ke své rovnováze.

Vhodnou stravu a doplňky dle cyklu
Byliny na veškeré potíže vznikající v cyklu
Tipy na péči o sebe a jak žít své ženství
Pochopení cykličnosti a přínosy každé fáze cyklu
Jak žít svou cykličnost v běžném životě
Jak se zazdrojovat v každé fázi
Kde získat energii během cyklu
Jak uspořádat a plánovat svůj život podle cyklu
Praktické a aplikovatelné rady do života

MOTÝLÍ TANEC

Co je cílem programu?

Chceme, aby žena pochopila, co se během měsíce děje v jejím těle a psyché. Jak může vyladit své hormony pomocí přírodních prostředků, stravy, bylin a doplňků. Jak využít benefity každé fáze během měsíce a jak ladit potíže. Kde najít zdroj energie, jak se opravdu a pestře stravovat, aby to prospívalo jejímu hormonálnímu systému.

V programu se věnujeme celkovému náhledu na ženské zdraví a na to, jak ho vyladit. Jak fungovat v hormonální nestabilitě a čím se zazdrojovat. Jak zůstat plná energie 24/7.

Je za tím odbornost a dlouholetá praxe z ordinace. Nejsme gynekoložky, ani lékařky. Jsme ale naturopatky, ženy a matky. Roky jsme se potkávaly v ordinaci se ženami, které se trápily hormonální nerovnováhou, a chtěly to řešit přírodní cestou. Za ta léta jsme nasbíraly mnoho informací a zkušeností, které jsme předaly právě do našeho programu Motýlí tanec.
Lenka Ptáčníková a Tetiana Kovaříkováautorky programu Motýlí tanec

MOTÝLÍ TANEC

Obsahové části programu

Rozdělily jsme ho na čtyři bloky podle jednotlivých částí cyklu. Všechny ale na sebe navazují tak, aby ses v programu lehce vyznala a přitom dostala všechny informace, které potřebuješ pro hormonální pohodu. 

PRVNÍ FÁZE - MENSTRUACE (kukla)

Zde se detailněji podíváme na svůj cyklus, zejména na menstruační fázi. Fázi, která dělá ženám nejvíce potíží. Dozvíš se, jak menstruaci nejenom přežít, ale jak si ji vyloženě užít! Jak předejít potížím a bolestem, které tě trápí. A také zjistíš, kde je tvoje síla v této fázi. Protože pokud to nevíš, tak se vyčerpáváš ještě dřív, než vůbec začneš. A pak budeš unavená, vyčerpaná a podrážděná celý měsíc. A to jistě nechceš, viď?!

 • menstruační bolesti a křeče, nadměrné krvácení, extrémní únava, nedostatek energie, zažívací potíže, bolesti hlavy, migrény

DRUHÁ FÁZE - FOLIKULÁRNÍ (mladý motýl)

Tato fáze předchází ovulaci a ty se dozvíš, jak ji podpořit a jak se na ni připravit, aby ovulace proběhla co nejlépe. Řekneme ti, jak podpořit celkovou fázi růstu, jak využít její potenciál a benefity pro svůj každodenní život. Prozradíme ti také, jak předejít předčasnému vyčerpání, aby energie, která vzniká a narůstá v této fázi, ti vystačila na celý cyklus.

TŘETÍ FÁZE - OVULACE (motýl)

Ovulace je ten moment, kvůli kterému se tančí celý cyklus. Je to nejdůležitější moment z celého cyklu. To, jak proběhne ovulace, ovlivňuje celé zdraví. Obzvláště důležité je to pro tebe ve chvíli, kdy plánuješ těhotenství - abys byla nejlépe připravená, tvé vajíčko bylo dozrálé, kvalitní a v plné síle. Zdraví tvého budoucího dítěte ovlivňuje i kvalita počátečního materiálu - vajíčko a spermie. Tato fáze je pro tebe zásadní a důležitou i v případě, že těhotenství neplánuješ. Přináší ti velice příjemné benefity a dary, jak okouzlit kohokoli, jak si vyjednat nejlepší podmínky, jak zazářit...

 • chceš přirozeně počít?, chceš být vyživená a připravená?, máš problémy s početím?, máš problémy s donošením?, máš za sebou potrat/y?

ČTVRTÁ FÁZE - LUTEÁLNÍ (housenka)

Fáze, která předchází menstruaci a kterou poznají dokonce i muži. Možná ji nemáš ráda i ty, protože jsi podrážděná, emočně labilní, výbušná, unavená, osypaná, nateklá, nepřijdeš si přitažlivá a nejraději bys zalezla do nory. My ti ale tuto fázi ukážeme z jiné strany. Uvidíš, jak v ní čerpat zdroje. Ukážeme ti byliny a doplňky, které zmírní nežádoucí projevy a naopak tě podpoří. My tuto fázi považujeme za královskou, protože teď ta nejhorší fáze se pro tebe může stát tou nejlepší!

Chceš, aby tě fáze cyklu nebrzdily ve tvých plánech či povinnostech? Chceš se naopak každý den v měsíci cítit skvěle?

Zkus náš program a výsledky uvidíš velmi rychle!

MOTÝLÍ TANEC

Cena programu

Program zahrnuje 7 hlavních modulů. Navíc jsme nyní sjednotili varianty Silver, Gold a Platinum do jednoho za JEDNOTNOU CENU.
(Ušetříš tak 1.221,-Kč = například na 20 kapučín 😉 )
5 měsíců on-line podpora za 533,-/měsíc

GOLD
3888,- Kč
2.667 Kč
včetně DPH | 5 měsíců on-line podpora za 533,-/měsíc
✔ Kompletní program Motýlí tanec
a dále pak:
✔ Materiály: tabulka bylin, doplňků a stravy (taháky na lednici)
✔ E-book a nákupní seznamy
✔ Bonusy:
Bonus 1: Cyklická jóga
Bonus 2: Pro muže - "návod na ženu" k stažení na lednici
Bonus 3: STRAVA - taháky a doporučení ke stažení na lednici
Bonus 4: BYLINY - taháky a doporučení ke stažení na lednici
Bonus 5: Rozhovor s Dr. Janem Vojáčkem o ženském zdravím: Jak se propojuje klasická medicína a Naturopatie

✔ Přístup na online webinář, kde můžeš k danému tématu Léně a Táně položit jakoukoli otázku
✔ Doporučení konkrétních doplňků a poskytnutí slevových kódů na nákup u našich partnerů
✔ Soukromá Facebook skupina
✔ 5 měsíční intenzivní provázení ve FB skupině v každé fázi do hloubky
✔ FB skupina nikdy nezanikne
✔ Mnoholetá možnost být s námi ve spojení
✔Nově jako bonus KOMPLEXNÍ E-BOOK Hormony v harmonii
✔ Velké slevové kódy na nákup doplňků u firem se kterými souzníme

Pro ženy z Umění být zdráv je cena programu 888 Kč (přístup do celého programu, cyklická jóga, meditace, facebook skupina).

ŽENA JAKO MOTÝL

Proč "Motýlí tanec"?

Díváme se na ženu jako na Motýla. Krásný, barevný, jedinečný, každý jiný, preferuje jinou květinu i jinou dobu. Je lehký, fascinující, okouzlující, dělá svět krásný. Musíme však pamatovat, že ten nádherný motýl má také své fáze, stejně jako žena.

Proto pro nás motýl nejlépe znázorňuje ženu a její cykličnost. 

Každá žena prochází během měsíce čtyřmi fázemi, kdy se jí cyklicky střídají hormony. Motýl v plné síle a kráse je pro nás ovulace, kdy jsou hormony na vrcholu, následuje fáze housenky, která předchází menstruaci. Na tu navazuje období kukly - tedy mensturace, a poté se motýl znovu zrodí a přichází folikulární fáze.

V každé fázi je žena pokaždé JINÁ jako housenka, kukla a motýl. Má jiné potřeby, emoce a funkce těla. Liší se od sebe natolik, nakolik se motýl liší od housenky. Tuto obrovskou proměnu zajišťují její pohlavní hormony, které neustále mění svou hladinu. Každý ve svém rytmu a spolu dohromady tančí cyklický tanec.

Pokud se žena naučí tančit v rytmu tohoto krásného Motýlího tance, tak bude mít vše. A o tom, jak tanec tančit, je náš program.