PŘEČTĚTE SI

Reference

S radostí s vámi sdílíme zpětné vazby od žen, které se v létě 2023 přihlásily do 1. běhu našeho nového online programu Motýlí tanec.

Vřele doporučuji Motýlí tanec všem ženám, které se chtějí cítit dobře ve své kůži. Věřím, že tento workshop pro ně bude transformační zkušeností. Zabývá se řadou témat, včetně výživy, zvládání stresu, úpravy životního stylu a holistických přístupů k hormonální regulaci. Lenka a Táňa nabízí své znalosti, rady, praktické tipy a strategie. Styl přednášek je je nejen informativní, ale také poutavý a účastníci jsou schopni uchopit jednotlivé koncepty a aplikovat je do svého každodenního života. Lenka a Táňa odvedly skělou práci a já jsem jim velmi vděčná, že naturopatii nejen skvěle prezentují, ale že si ji zvolily za svoji profesi. Jejich profesionální přístup a hluboké znalosti a schopnost zpřístupňovat složitá témata v této oblasti jsou opravdu chvályhodné. 
Kateřina BoesenbergND Zakladatelka a ředitelka Školy Klinické Naturopatie

...něco se každopádně děje. Cítím se silná a krásná ve svém ženství.

Milá Léňo a Táňo, chtěla bych vám oběma touto cestou poděkovat za tento váš společný projekt a dát zpětnou vazbu, sdílet, jak mi změnil život. Jsem vděčná, že jsem měla tu možnost si jednotlivé fáze procházet znova a znova a dostat si je tak hezky pod kůži.
Tereza

"Byly jste mi průvodkyněmi celým cyklem a já se opravdu na každou další fázi těšila a i nadále těším, ať už jde o fázi kukly, nebo motýla. Tak úžasně zpracovaný manuál, z kterého jsem si zdravým selským rozumem dokázala sama "vypíchnout " pro mne zapamatovatelné, dostupné a sezónní potraviny. Nedržím se jich nijak striktně, tudíž beru to s nadhledem a v každé fázi jsem si uložila v hlavě třeba tři druhy ovoce a zeleniny, které beru jako podporu. Doplňky stravy vnímám jako takové celkové zazdrojování. Zvládla jsem i o dovolené si moct dopřát vše, na co jsem měla chuť a podpořit se tím, co bylo v dané fázi v dané lokalitě dostupné. Moje dcera,která od září nastupuje na internát, byla z taháku na lednici nadšená, takže bude zazdrojovaná formou krabiček také."

"Ještě jako vy říkáte bonus - jsem před 1 1/2 dostala od kamarádky tašku s oblečením, děláme takové výměnné obchody. A i teď jsem našla zprávu, kterou jsem jí psala: díky moc, jedny kalhoty nezapnu, ale beru je jako motivační. Spíše s nasázkou míněné. Asi pět centimetrů co mi chybělo,abych vysoko střižené džíny zapnula jsem nebrala jako výzvu pro dietu. Ženy, já ty kalhoty teďka zapnu a je jedno, zda jsem právě před menses anebo po. Já totiž necítila ani příznaky PMS. Těmi jste teda trpěla dost, hlavně zadržování vody v těle. Něco se každopádně děje."

"Cítím se silná a krásná ve svém ženství. A mentálně jsem také dospěla k tomu,jak skvělé je být ženou a podporovat ostatní ženy. A protože jsem se rozhodla, že změním kódy, které mi byly od dětství vštěpované a jedním z nich bylo to, že neumím tančit, nemám pohyb v těle a nikdy nemůžu tančit, jsem se rozhodla, že budu tančit! S Loona dance jsem pochopila, že jde o celkový prožitek, ten je nejvíc a moc i to užívám. Skvěle mi fáze meditačního tance ladí s Motýlím tancem. Všem ženám bez ohledu na věk Motýlí tanec doporučuji a také věřím, že mi jednou pomůže v mé vlastní praxi podpořit ostatní ženy. Mějte krásný podzim," s vděčností Tereza.

"Ahoj úžasné ženy - Leni a Táni. Moc ráda bych vám poděkovala z celého srdce, že se mi do cesty dostal vás kurz Motýlí tanec. Nedávno jsem se hlouběji začala zajímat o ženské zdraví a vše co kolem souvisí, ale začala jsem být přehlcená všemožnými a někdy i protichůdnými informacemi. Váš kurz je naopak jako pevný maják a průvodce ženským zdravím v ucelené formě. V každé fázi svého cyklu jsem se ponořila do kapitol kurzu pro danou fázi a stala se tak housenkou, kuklou nebo motýlem - měla jsem spoustu aha momentů o svém těle, o tom, co léta dělám úplně špatně."

"Teď poslední 2 cykly se má menstruace zjemnila, hlavně mám k ní laskavý postoj (což dříve rozhodně tak nebylo) a nezaznamenala jsem žádné nepříjemné křeče nebo nesnesitelnou náladu, jen jsem se soustředila na odpočinek. A další fáze jsem se více pozorovala. Najednou o sobě a svém cyklu přemýšlím jinak, přijímám vše, co nabízí a na druhou stranu se ho snažím podporovat zatím aspoň stravou v jednotlivých fázi. Už teď se celkem těším na další menstruaci, co přinese a ukáže, jak se tělo mělo celý měsíc 🙂 a co mohu zas v dalším cyklu vylepšit, abych se cítila ještě lépe. Škoda, že tento kurz nebyl k dostání aspoň před 20 lety 🙂 Tyhle informace by měla mít každá žena, žilo by se jí v souladu se svým cyklem velmi hezky. Děkuji moc za to, co děláte. 🙂 Celý kurz je velmi přehledný, logicky seskládaný a poskytne spoustu cenných informací. Jsem za vás obě velmi vděčná." Lucie

...o svém cyklu přemýšlím jinak, přijímám vše, co nabízí.

Tyhle informace by měla mít každá žena, žilo by se jí v souladu se svým cyklem velmi hezky. Celý kurz je velmi přehledný, logicky seskládaný a poskytne spoustu cenných informací.
Lucie

Teď už vím, že musím s energií šetřit, aby mi  zůstala i do dalších fází cyklu.

Všechny fáze jsou velmi pěkně vysvětleny, přirovnání k motýlům a ještě s tančícími hormony je tak jednoduše geniální pro představu jak to s hormony je, až je to neskutečné. 
Eva

"V některém z rozhovorů řekla MUDr. Helena Máslová, že to nejdůležitější, co může žena předat dceři, je její cykličnost. Protože dceru mám a vůbec jsem netušila, co je tím myšleno, začala jsem pátrat. Objevila jsem a přečetla 3 knihy od Mirandy Gray. Stalo se tedy to, že jsem o ženské cykličnosti věděla, ale v hlavě jsem z toho měla "guláš". Nějak jsem nevěděla, jak všechny informace poskládat, aby mi byly prospěšné a jak je ještě předat dceři. 

Když jsem se dozvěděla o Motýlím tanci, domnívala jsem se, že se mi z guláše informací stane segedínský guláš a nebudu vědět nic. Kurz jsem si nakonec koupila a pustila. Řekla jsem si, že když se mi to nebude líbit, tak poslouchat Lenku s Táňou nemusím, lze to přece vypnout. Musím ale napsat, že jsem videa přímo hltala. Všechny fáze jsou velmi pěkně vysvětleny, přirovnání k motýlům a ještě s tančícími hormony je tak jednoduše geniální pro představu jak to s hormony je, až je to neskutečné. 

Mým osobním tématem bylo proč jsem pořád bez energie a jak si ji mám doplnit. Zjistila jsem, že když vyletím jako motýl, tak vyletím až tak moc, že si svoji energii vyčerpám. Za celou dobu mě nenapadlo, že bych měla s energií šetřit, aby mi zůstala i do dalších fází cyklu. Dávám si na to pozor a funguje mi to, což je úžasné. Děkuji moc Lenko a Táňo, že jste vytvořily tak nádherný kurz."

NÁŠ ONLINE PROGRAM

MOTÝLÍ TANEC

aneb hormony v harmonii

Program je tvořený ženami pro ženy. O ženě, o jejím zdraví a o tom, jak vyladit hormony přírodní a přirozenou cestou. Do programu jsme zpracovaly veškeré informace, znalosti a zkušenosti z naší praxe.

Pochopení celého cyklu je první krok k tomu, abys ho mohla ovládat. Budeš rozumět sama sobě, jak fungují tvé hormony, co jim prospívá a co jim škodí.
Na každou fázi cyklu budeš mít praktický a jednoduchý návod jak se stravovat, jaké užívat byliny, doplňky stravy, typy na péči o sebe a pohyb. Pro každou fázi cyklu to bude jiné s respektem k tomu, že i ty se měníš.
Získáš klíč ke svému cyklu a tím získáš přístup k nekonečnému zdroji své ženské energie. Energii využiješ tak, jak budeš sama chtít, na sebe uzdravení, na plnění svých přání, plánů i povinností, k seberealizaci a kreativitě…